- In stock.
ACCESSORY SKK-UDW SAMSUNG
ACCESSORY SKK-UDW SAMSUNG



ACCESSORY SKK-UDW SAMSUNG
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | SAMSUNG, Samsung |
| Article | - |
| Length | 60.5 cm, 679 mm. |
| Width | 56.5 cm, 643 mm. |
| Thickness | 75 cm |
| Color | White color |
| Diameter | 565mm |
| Material | Plastic |
| Units per package | 1 |
| Additional information | Compatible with Samsung washing machines, including: WW12TP54DSH/SA. WW12TP04DSH/SA. WW95T754DBT/SA. WW85T984DSH/SA. WW85T554DAW/SA. WW85T504DAE/SA |
| Weight | 6.2 kg. |
| Height | 167 mm. |
| Country of manufacture | CN |