- In stock.
ACCESSORY FOR CONNECTION SKK-SSW SAMSUNG
ACCESSORY FOR CONNECTION SKK-SSW SAMSUNG



ACCESSORY FOR CONNECTION SKK-SSW SAMSUNG
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | SAMSUNG, Samsung |
| Article | - |
| Length | 66.5 cm, 125 mm. |
| Width | 12.5 cm, 665 mm. |
| Thickness | 11.5 cm |
| Color | White color |
| Material | Plastic |
| Units per package | 1 |
| Additional information | Dimensions (width x height x depth) 665 x 125 x 115 mm |
| Weight | 0.951 kg. |
| Height | 115 mm. |
| Country of manufacture | PL |