- New
Xiaomi BHR07SLEU Įkroviklis yra greito įkrovimo AC adapteris, turintis maksimalų 45 W galingumą ir palaikantis USB Power Delivery technologiją. Jis yra suderinamas su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais, užtikrinantis efektyvų įkrovimą patalpose.
Xiaomi BHR07SLEU Įkroviklis yra greito įkrovimo AC adapteris, turintis maksimalų 45 W galingumą ir palaikantis USB Power Delivery technologiją. Jis yra suderinamas su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais, užtikrinantis efektyvų įkrovimą patalpose.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Xiaomi BHR07SLEU įkroviklis yra greito įkrovimo AC adapteris, turintis maksimalią galią 45 W ir palaikantis USB Power Delivery technologiją. Jis yra suderinamas su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais, leidžiantis efektyviai įkrauti prietaisus patalpose.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Įkroviklis |
| Prekės Ženklas | Xiaomi |
| Modelis | BHR07SLEU |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 72,5 mm x 46,8 mm x 28 mm (P x G x A) |
| Svoris | Nenurodyta |
| Spalva | Balta |
Techniniai Duomenys | |
| Maksimalus Išėjimo Įtampa | 11 V |
| Įėjimo Įtampa | 100 - 240 V |
| Įėjimo Srovė | 1,1 A |
| Išėjimo Srovė | 4,1 A |
| Maksimali Galia | 45 W |
| Įėjimo Dažnis | 50/60 Hz |
| Įkroviklio Suderinamumas | Išmanusis telefonas, Planšetinis kompiuteris |
| USB Power Delivery (USB PD) | Taip |
| Greito Įkrovimo Technologija | Power Delivery |
| Įkroviklio Tipas | Patalpoms |
| Maksimalus Vienu Metu Prijungtų Įrenginių Skaičius | 1 |
| USB Prievadų Kiekis | 1 (USB Type-A) |
Saugos Įspėjimas | |
| Įspėjimai | Nelaikykite ar nesukite prietaiso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Produktą reikia išmesti laikantis elektroninės įrangos šalinimo taisyklių. Nenaudokite produkto drėgnoje aplinkoje, kad išvengtumėte pažeidimų ir gaisro pavojaus. |