- New
Sparkle Technology Arc Pro B70 pūstuvas yra vaizdo plokštė, turinti 32 GB GDDR6 atminties ir maksimalų 7680 x 4320 pikselių raišką. Ji palaiko iki keturių ekranų ir pasižymi 2800 MHz didinimo dažniu bei 330 W šilumos dizaino galia.
Sparkle Technology Arc Pro B70 pūstuvas yra vaizdo plokštė, turinti 32 GB GDDR6 atminties ir maksimalų 7680 x 4320 pikselių raišką. Ji palaiko iki keturių ekranų ir pasižymi 2800 MHz didinimo dažniu bei 330 W šilumos dizaino galia.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
Sparkle Technology Arc Pro B70 Blower yra vaizdo plokštė, turinti 32 GB GDDR6 atminties ir maksimalų 7680 x 4320 pikselių raišką. Ji palaiko iki keturių ekranų ir turi didžiausią dažnį 2800 MHz su šilumos dizaino galia 330 W.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Vaizdo plokštė |
| Prekės ženklas | Sparkle Technology |
| Modelis | Arc Pro B70 Blower |
Specifikacijos | |
| Vaizdo procesoriaus šeima | Intel |
| Maksimalus ekranų skaičius | 4 |
| Maksimali raiška | 7680 x 4320 pikselių |
| Didžiausias dažnis | 2800 MHz |
| Atminties tipas | GDDR6 |
| Atminties dydis | 32 GB |
| Atminties magistralė | 256 bit |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Ventiliatorių skaičius | 1 |
| Šilumos dizaino galia (TDP) | 330 W |
| Matmenys (Ilgis x Aukštis x Plotis) | 289 mm x 120 mm x 42 mm |
| Svoris | 1.14 kg |
| Jungties tipas | PCI Express x16 5.0 |
| DisplayPort versija | 2.1 |
| DisplayPort skaičius | 4 |