- In stock.
Vacuum sealer Electrolux E4VS1-4AG
Vacuum sealer Electrolux E4VS1-4AG



Vacuum sealer Electrolux E4VS1-4AG
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | ELECTROLUX, Electrolux |
| Model | E4VS1-4AG |
| Width | 444mm, 780mm. |
| Height | 107mm, 135 mm. |
| Weight | 1kg, 1.57 kg. |
| Housing material | Plastic |
| Color | Black, Silver |
| Power | 80W |
| Pressure | 0.5 - 0.5Bar |
| Airflow permeability | 4 - 4l/min |
| Bag width | 30 - 270mm |
| Included | 10 bags 20x30 cm |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | Vacuuming width: 2 mm. Sound emission: 64 dBA. LED lighting. |
| Length | 460 mm. |
| Country of manufacture | CN |