- In stock.
MSI Aegis 3 8th | Grade A
MSI Aegis 3 8th | Grade A
MSI Aegis 3 8th | Grade A
Guarantee
3 month
Delivery from Europe in
6 - 7
business days
Excellent condition, minimal wear. There may be minor dents and light scratches on the case.
| Warranty (months) | 3 months |
| Appearance | Grade A |
| Functionality | Working |
| Working memory (RAM) | 16GB |
| Hard drive | 256GB SSD + 1TB HDD |
| Operating system | Windows |
| GPU laptops | GeForce GTX 1060 6GB |
| CPU desktop computers | Core i5-6400 |
| Form factor | MT |
| Boxed | Unboxed |