- New
- In stock
Lenovo Yoga 720 15IKB Touch 15.6" | Grade B
Lenovo Yoga 720 15IKB Touch 15.6" | Grade B
Guarantee
3 month
Delivery from Europe in
6 - 7
business days
Gera būklė. Galimi lengvi arba vidutinio sunkumo įbrėžimai ir žymės, daugiau ant rėmo ir galinės dalies nei ant priekinės.
| Garantija (mėn) | 3 mėnesiai |
| Spalva | Pilka |
| Išvaizda | Grade B |
| Funkcionalumas | Working* |
| Komplektacija | Komplekte pakrovėjas |
| CPU nešiojamieji kompiuteriai | Core i5-7300HQ |
| Darbinė atmintis (RAM) | 12GB |
| Kietasis diskas | 512GB SSD |
| Baterijos būsena | Laiko įkrovą |
| Klaviatūra | SCA |
| Operacinė sistema | Windows |
| LCD Monitoriai | FHD (1920x1080) |
| Kompiuterio gedimų aprašymai | Nedidelis LCD gedimas (dėmės) |
| GPU nešiojamieji kompiuteriai | GeForce GTX 1050 4GB |