- New
- In stock
Lenovo Legion Y520-15IKBN 15.6" | Grade B
Lenovo Legion Y520-15IKBN 15.6" | Grade B
Guarantee
3 month
Delivery from Europe in
6 - 7
business days
Gera būklė. Galimi lengvi arba vidutinio sunkumo įbrėžimai ir žymės, daugiau ant rėmo ir galinės dalies nei ant priekinės.
| Garantija (mėn) | 3 mėnesiai |
| Spalva | Juoda |
| Išvaizda | Grade B |
| Funkcionalumas | Working |
| Komplektacija | Komplekte pakrovėjas |
| CPU nešiojamieji kompiuteriai | Core i7-7700HQ |
| Darbinė atmintis (RAM) | 8GB |
| Kietasis diskas | 500GB SSD + 1TB HDD |
| Baterijos būsena | Laiko įkrovą |
| Klaviatūra | USA |
| Operacinė sistema | Windows |
| LCD Monitoriai | FHD (1920x1080) |
| GPU nešiojamieji kompiuteriai | GeForce GTX 1050 4GB |