- New
- In stock
Apple MacBook (Retina, 12" 2017) | Grade A
Apple MacBook (Retina, 12" 2017) | Grade A
Guarantee
3 month
Delivery from Europe in
6 - 7
business days
Excellent condition, minimal wear. There may be minor dents and light scratches on the case.
| Warranty (months) | 3 months |
| Color | Silver |
| Appearance | Grade A |
| Functionality | Working |
| CPU laptops | Core M3-7Y32 |
| Working memory (RAM) | 8GB |
| Hard drive | 256GB SSD |
| Battery status | Perfect |
| Keyboard | HRV |
| Operating system | macOS |
| LCD Monitors | Retina |
| GPU laptops | HD Graphics 615 1.5GB shared |
| Battery cycles | 1-250 |
| Boxed | Unboxed |