- New
Acer Aspire 3 A315-41 15.6" | Grade B
Acer Aspire 3 A315-41 15.6" | Grade B
Guarantee
3 month
Delivery from Europe in
6 - 7
business days
Good condition. Light to moderate scratches and marks, more on the frame and back than the front.
| Warranty (months) | 3 months |
| Color | Black |
| Appearance | Grade B |
| Functionality | Working* |
| CPU laptops | Ryzen 5 2500U |
| Working memory (RAM) | 12GB |
| Hard drive | 256GB SSD + 1TB HDD |
| Battery status | Time to charge |
| Keyboard | SCA |
| Operating system | None |
| LCD Monitors | FHD (1920x1080) |
| Computer failure descriptions | Minor LCD defect (spots) |
| GPU laptops | Radeon R7 M260 2GB |
| Boxed | Unboxed |