- In stock.
TV Philips 75PUS7609/12, LED, 75 "
TV Philips 75PUS7609/12, LED, 75 "
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | PHILIPS, Philips |
| Width | 167 cm, 1879 mm. |
| Depth | 9.3 cm |
| Depth with stand | 34 cm |
| Height | 96.8 cm, 1106 mm. |
| Height with stand | 99.1 cm |
| Weight | 22.8 kg, 30.8 kg. |
| Weight without stand | 22.2 kg |
| Color | Gray color |
| Voltage | 220 - 240V |
| Energy efficiency class | F |
| Standby power consumption | 0.5W |
| Screen type | LED |
| Screen diagonal | 75 inches |
| Screen resolution type | 4K Ultra HD |
| Screen resolution | 4K (3840x2160) |
| Screen shape | Flat |
| Screen frequency | 60Hz |
| Sound power | 20 W. Internal memory, GB- 8. Number of USB 2.0 ports- 2 |
| Sound system | Dolby Digital, DTS:X, Dolby Atmos |
| Digital receiver type | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Number of HDMI ports | 3 |
| S/PDIF connector | Yes. 3.5mm headphone jack- No |
| WiFi interface | Yes |
| WiFi Direct interface | No |
| Ethernet LAN (RJ | 45) socket- Yes |
| WiDi interface | No |
| Bluetooth interface | No. Smart TV - Yes |
| 3D function | No |
| Installed operating system | Other |
| VESA standard | 400x300 |
| DLNA | No |
| NFC | No |
| Backlight | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Smart control panel | No |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Included | Remote control, 2 x AAA batteries, table stand, power cord, quick start guide, safety instructions and legal information |
| Year of manufacture | 2024 |
| Length | 190 mm. |
| Country of manufacture | CN |