- In stock.
TV OLED48C51LA
TV OLED48C51LA
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | Hello, LG |
| Width | 107.1 cm, 1373 mm. |
| Depth | 4.69 cm |
| Depth with stand | 14.8 cm |
| Height | 61.8 cm, 733 mm. |
| Height with stand | 66.2 cm |
| Weight | 14.8 kg, 20.5386 kg. |
| Weight without stand | 14.6 kg |
| Color | Black color |
| Energy efficiency class | G |
| Screen type | OLED |
| Screen diagonal | 48 inches |
| Screen resolution type | 4K OLED |
| Screen resolution | 4K (3840x2160) |
| Screen shape | Flat |
| Screen frequency | 120Hz |
| Sound power | 40W |
| Digital receiver type | DVB-T2/C/S2 |
| Number of HDMI ports | 4. 3.5mm headphone jack- No |
| WiFi interface | Yes |
| WiFi Direct interface | No |
| WiDi interface | No |
| Bluetooth interface | Yes. Smart TV - Yes |
| 3D function | Yes |
| Installed operating system | webOS |
| VESA standard | 300x200 |
| DLNA | No |
| NFC | No |
| Backlight | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Length | 162 mm. |
| Country of manufacture | PL |