- In stock.
TV 75PUS9010/12 PHILIPS
TV 75PUS9010/12 PHILIPS
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | PHILIPS, Philips |
| Width | 167 cm, 190 mm. |
| Depth | 8.5 cm |
| Depth with stand | 33.2 cm |
| Height | 97.2 cm, 1113 mm. |
| Height with stand | 99.2 cm |
| Weight | 30 kg, 38.46 kg. |
| Weight without stand | 29.48 kg |
| Color | Gray color |
| Voltage | 100 - 240V |
| Energy efficiency class | E |
| Standby power consumption | 0.5W |
| Screen type | UHD/QNED/QLED |
| Screen diagonal | 75 inches |
| Screen resolution type | 4K QLED |
| Screen resolution | 4K (3840x2160) |
| Screen shape | Flat |
| Screen frequency | 144Hz |
| Sound power | 50 W. Internal memory, GB- 8. Number of USB 2.0 ports- 1 |
| Sound system | 2.1 (Stereo + Subwoofer), Dolby Digital, DTS:X, Dolby Atmos |
| Digital receiver type | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2. Number of USB 3.x ports - 1 |
| Number of HDMI ports | 4. 3.5mm headphone jack - Yes |
| WiFi interface | Yes |
| WiFi Direct interface | No |
| Ethernet LAN (RJ | 45) socket- Yes |
| WiDi interface | No |
| Optical audio connector | Yes |
| Bluetooth interface | Yes. Smart TV - Yes |
| 3D function | No |
| Installed operating system | Other |
| VESA standard | 300x300 |
| DLNA | Yes |
| NFC | No |
| Control via smart device | Yes |
| Backlight | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Smart control panel | No |
| Guarantee for legal entities | 24 months |
| Included | 2 x AAA batteries, safety instructions and legal information, power cord, quick start guide, table stand, remote control |
| Year of manufacture | 2025 |
| Length | 1879 mm. |
| Country of manufacture | CN |