- New
- In stock
TV 50PUS8001/12 PHILIPS
TV 50PUS8001/12 PHILIPS
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Prekės ženklas | PHILIPS, Philips |
| Plotis | 111.1 cm, 125 mm. |
| Gylis | 8.7 cm |
| Gylis su stovu | 26 cm |
| Aukštis | 64.6 cm, 750 mm. |
| Aukštis su stovu | 70.2 cm |
| Svoris | 9.1 kg, 8.67 kg. |
| Svoris be stovo | 8.8 kg |
| Spalva | Juoda sp |
| Galia | 75 W |
| Įtampa | 100 - 240V |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Metinės energijos sąnaudos | 110 kWh |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 W |
| Ekrano tipas | LED |
| Ekrano įstrižainė | 50 in |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 60 Hz |
| Garso galia | 20 W. Vidinė atmintis, GB- 8 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | Pixel Precise Ultra HD. USB 2.0 jungčių skaičius- 2 |
| Garso sistema | 2.0 (Stereo) |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| HDMI lizdo tipas | Standartinis A tipo |
| S/PDIF jungtis | Taip. 3.5mm ausinių lizdas- Taip |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Ne |
| Ethernet LAN (RJ | 45) lizdas- Taip |
| WiDi sąsaja | Ne |
| Optinė garso jungtis | Taip |
| Bluetooth sąsaja | Taip. "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Įdiegta operacinė sistema | Titan OS |
| VESA standartas | 200 x 200 |
| DLNA | Taip |
| NFC | Ne |
| Valdymas per išmanųjį įrenginį | Taip |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Išmanusis valdymo pultelis | Ne |
| Garantija juridiniams asmenims | 24 mėn |
| Komplekte | Televizorius, nuotolinio valdymo pultas, baterijos (AAA x2), stovas, maitinimo laidas, instrukcija |
| Papildoma informacija | 50 colių Philips išmanusis televizorius su 4K UHD raiška, Titan OS operacine sistema ir Ambilight technologija. Užtikrina detalų vaizdą bei patogų naudojimąsi išmaniosiomis funkcijomis |
| Ilgis | 1210 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |