TV 50PUS8001 / 12 PHILIPS
Product reference: 28-8718863051719
TV 50PUS8001/12 PHILIPS
TV 50PUS8001 / 12 PHILIPS
TV 50PUS8001/12 PHILIPS
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
Your message has been successfully sent!
Fill in the required fields*
Prekės ženklas PHILIPS,
Philips
Plotis 111.1 cm,
125 mm.
Gylis 8.7 cm
Gylis su stovu 26 cm
Aukštis 64.6 cm,
750 mm.
Aukštis su stovu 70.2 cm
Svoris 9.1 kg,
8.67 kg.
Svoris be stovo 8.8 kg
Spalva Juoda sp
Galia 75 W
Įtampa 100 - 240V
Energinio efektyvumo klasė E
Metinės energijos sąnaudos 110 kWh
Energijos suvartojimas budėjimo režimu 0.5 W
Ekrano tipas LED
Ekrano įstrižainė 50 in
Ekrano raiškos tipas 4K UHD
Ekrano raiška 4K (3840 x 2160)
Ekrano forma Plokščias
Ekrano dažnis 60 Hz
Garso galia 20 W. Vidinė atmintis, GB- 8
Vaizdo gerinimo sistemos Pixel Precise Ultra HD. USB 2.0 jungčių skaičius- 2
Garso sistema 2.0 (Stereo)
Skaitmeninio imtuvo tipas DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
HDMI lizdų skaičius 3
HDMI lizdo tipas Standartinis A tipo
S/PDIF jungtis Taip. 3.5mm ausinių lizdas- Taip
WiFi sąsaja Taip
WiFi Direct sąsaja Ne
Ethernet LAN (RJ 45) lizdas- Taip
WiDi sąsaja Ne
Optinė garso jungtis Taip
Bluetooth sąsaja Taip. "Smart TV"- Taip
3D funkcija Ne
Įdiegta operacinė sistema Titan OS
VESA standartas 200 x 200
DLNA Taip
NFC Ne
Valdymas per išmanųjį įrenginį Taip
Foninis apšvietimas Taip
Privaloma garantija 24 mėn
Išmanusis valdymo pultelis Ne
Garantija juridiniams asmenims 24 mėn
Ilgis 1210 mm.