- New
- In stock
TV 24PHS6050/12 PHILIPS
TV 24PHS6050/12 PHILIPS
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Prekės ženklas | PHILIPS, Philips |
| Plotis | 0.535 cm, 620 mm. |
| Gylis | 0.371 cm |
| Gylis su stovu | 0.47 cm |
| Aukštis | 0.325 cm, 360 mm. |
| Aukštis su stovu | 0.345 cm |
| Svoris | 2.32 kg, 2.93 kg. |
| Svoris be stovo | 2.26 kg |
| Spalva | Juoda sp |
| Įtampa | 100 - 240V |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 W |
| Ekrano tipas | LED |
| Ekrano įstrižainė | 24 in |
| Ekrano raiškos tipas | HD |
| Ekrano raiška | HD (1366 x 768) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 60 Hz |
| Garso galia | 12 W. Vidinė atmintis, GB- 8 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | "Pixel Plus HD". USB 2.0 jungčių skaičius- 2 |
| Garso sistema | 2.0 (Stereo) |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| HDMI lizdo tipas | Standartinis A tipo, HDMI 2.0 |
| S/PDIF jungtis | Taip. 3.5mm ausinių lizdas- Taip |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Ne |
| Ethernet LAN (RJ | 45) lizdas- Taip |
| WiDi sąsaja | Ne |
| Optinė garso jungtis | Taip |
| Bluetooth sąsaja | Ne |
| Kitos jungtys | Plus CI+. "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Įdiegta operacinė sistema | Titan OS |
| VESA standartas | 100 x 100 |
| DLNA | Taip |
| NFC | Ne |
| Valdymas per išmanųjį įrenginį | Taip |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Išmanusis valdymo pultelis | Taip |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Komplekte | Maitinimo laidas, 2 x AAA baterijos, saugos instrukcijos ir teisinė informacija, stalinis stovas, nuotolinis valdymas |
| Gamybos metai | 2026 |
| Ilgis | 120 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |