Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
The 32-inch screen with HD Ready resolution ensures clear image quality.
Design | |
|---|---|
| Product color | Black |
| LED indicators | Yes |
Power | |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 27 kWh |
| Power (standby) | 0.5W |
| AC voltage | 100 - 240V |
| Power (maximum) | 27 W |
Operating conditions | |
| Operating temperature | 5 - 40 °C |
Weight and dimensions | |
| Height (without stand) | 424 mm |
| Depth (without stand) | 82 mm |
| Width (without stand) | 716 mm |
Network | |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Package contents | |
| Remote control included | Yes |
| Table stand | Yes |
Screen | |
| Screen diagonal | 80cm (31.5') |
| Display technology | LED |
Audio | |
| RMS power | 10W |
| Number of speakers | 2 |
Ports and interfaces | |
| Composite video input | 1 |
| Number of USB 2.0 ports | 1 |
Sustainability | |
| EPREL code | 1847161 |