32-inch Full HD screen with integrated Wi-Fi for convenient internet connectivity.
32-inch Full HD screen with integrated Wi-Fi for convenient internet connectivity.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
32-inch (81.3 cm) Full HD Smart TV with built-in Wi-Fi for easy internet connectivity.
Design | |
|---|---|
| Panel mounting interface | 200 x 200 mm |
| VESA mounting | Yes |
| Product color | White |
| Stand color | White |
Power | |
| Power consumption (HDR) over 1000 hours | 40 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 27 kWh |
| Energy efficiency class (EER) | F |
| Energy efficiency scale | A to G |
Control functions | |
| Voice control | Yes |
Weight and dimensions | |
| Height (with stand) | 464 mm |
| Weight (with stand) | 4.7 kg |
| Depth (without stand) | 82.9 mm |
| Width (with stand) | 736 mm |
| Height (without stand) | 437 mm |
| Depth (with stand) | 180mm |
| Weight (without stand) | 4.65 kg |
Network | |
| Internet browser | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Bluetooth | Yes |
Operation | |
| HDR supported | Yes |
| HDR technology | Hybrid Log-Gamma (HLG), HDR10 Pro |
| USB recording | Yes |
Screen | |
| Screen shape | Flat |
| Native refresh rate | 50Hz |
| Display technology | LED |
| Screen diagonal | 81.3 cm (32") |
| HD type | Full HD |
| Screen resolution | 1920 x 1080 pixels |
Sound system | |
| Number of speakers | 2 |
| Audio decoders | Dolby Digital |
| RMS power | 10W |
Ports and interfaces | |
| Number of USB 2.0 ports | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Digital audio optical output | 1 |