- In stock
-
−2%
Sponge Silelis TV-32 DLED 60 Hz
Sponge Silelis TV-32 DLED 60 Hz
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 10
business days
| Brand | Sponge |
| Weight | 4.66 kg. |
| TVX01 Diagonal in inches | 32'' |
| TVX04 Screen resolution | HD 720p (1366 x 768) |
| TVX03 Refresh rate | 60Hz |
| Tuner | DVB-C / T2 / S / S2 |
| Sound power | 8W x 2 |
| Audio signal digital output | Optical |
| TVX12 USB | 2 (USB 2.0) |
| TVX14 VESA size | 200 x 100 mm |
| Dimensions with stand (WxHxD) | 732 x 473 x 200 |
| Weight with stand | 3.85 |
| Dimensions without stand (WxHxD) | 732 x 434 x 86 |
| TVX15 Guarantee for individuals | 2 years |
| TVX07 Operating system | VIDAA |
| Color | Black, Black |
| Voice control | No, None |
| Smart Remote Control | None |
| Control via smart devices | None |
| Connecting a wireless mouse and keyboard | None |
| TVX09 Wi-Fi | Yes, built-in |
| TVX05 Micro Dimming | None |
| Ambilight | None |
| Video recording option | None |
| Picture-In-Picture | None |
| TVX11 Remote Control | Standard remote control |
| TVX13 HDMI | 3 |
| Energy consumption class | F |
| TVX10 Bluetooth | None |
| Screen type | Flat |
| Power consumption in active mode | No information |
| TVX02 Screen size (cm) | 81 |
| Micro Dimming technology | None |
| Lighting technology | None |
| Smart TV technology | There is |
| Wi-Fi support | There is |
| High dynamic range (HDR) | None |
| Sound system | Stereo |
| TV type | LED |
| Brightness | 180 cd/m2 |
| Lighting | Direct |
| Smart TV platform | VIDAA |
| Guarantee for legal entities | 1 year |
| Mounting kit included | None |
| Width (without stand) | 732 mm |
| Height (without stand) | 434 mm |
| Depth (without stand) | 86 mm |
| Width (with stand) | 732 mm |
| Depth (with stand) | 200mm |
| Height (with stand) | 473 mm |
| Digital optical audio output | There is |
| Digital coaxial audio output | None |