- In stock
Sponge Šilelis 24inch TV LED
Sponge Šilelis 24inch TV LED
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 10
business days
| Brand | Sponge |
| Weight | 3.2 kg. |
| TVX01 Diagonal in inches | 24'' |
| TVX04 Screen resolution | Full HD 1080p (1920 x 1080) |
| TVX03 Refresh rate | 60Hz |
| Tuner | DVB-T / T2 |
| Sound power | 8W x 2 |
| Audio signal digital output | Optical |
| TVX12 USB | 1 (USB 2.0) |
| TVX14 VESA size | 100 x 100 mm |
| Dimensions with stand (WxHxD) | 537 x 368 x 172 |
| Weight with stand | 2.16 |
| Dimensions without stand (WxHxD) | 537 x 368 x 75 |
| TVX15 Guarantee for individuals | 2 years |
| TVX07 Operating system | None |
| Color | Black, Black |
| Voice control | No, None |
| Smart Remote Control | None |
| Control via smart devices | None |
| Connecting a wireless mouse and keyboard | None |
| TVX09 Wi-Fi | None |
| TVX05 Micro Dimming | None |
| Ambilight | None |
| Video recording option | None |
| Picture-In-Picture | None |
| Miracast technology | None |
| TVX11 Remote Control | Standard remote control |
| TVX13 HDMI | 1 |
| Energy consumption class | E |
| TVX10 Bluetooth | None |
| Screen type | Flat |
| Power consumption in active mode | No information |
| TVX02 Screen size (cm) | 60 |
| Micro Dimming technology | None |
| Lighting technology | None |
| Smart TV technology | None |
| Wi-Fi support | None |
| High dynamic range (HDR) | None |
| TVX06 Image Processor | None |
| Sound system | Stereo |
| TV type | LED |
| Brightness | 180 cd/m2 |
| Lighting | Direct |
| Smart TV platform | None |
| Guarantee for legal entities | 1 year |
| Energy consumption (1000 hours) | 17 |
| Mounting kit included | None |
| Width (without stand) | 537 mm |
| Height (without stand) | 368 mm |
| Depth (without stand) | 75 mm |
| Width (with stand) | 537 mm |
| Depth (with stand) | 172 mm |
| Height (with stand) | 368 mm |
| Digital optical audio output | There is |
| Digital coaxial audio output | 1 |