- In stock.
Sponge Shilelis Smart TV 55inch QLED
Sponge Shilelis Smart TV 55inch QLED
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 10
business days
| Brand | Sponge |
| Weight | 12.62 kg. |
| TVX01 Diagonal in inches | 55" |
| TVX04 Screen resolution | Ultra HD 4K (3840 x 2160) |
| TVX03 Refresh rate | 60Hz |
| Tuner | DVB-T2 / C / S / S2 |
| Sound power | 8W x 2 |
| Audio signal digital output | Optical |
| TVX12 USB | 2 (USB 2.0) |
| TVX14 VESA size | 200 x 200 mm |
| Dimensions with stand (WxHxD) | 1244 x 781 x 243 |
| Weight with stand | 11.85 |
| Dimensions without stand (WxHxD) | 1244 x 722 x 76 |
| TVX15 Guarantee for individuals | 2 years |
| TVX07 Operating system | VIDAA |
| Color | Black, Black |
| Voice control | It is possible to use with a Smart remote control, There is |
| Smart Remote Control | Included |
| Control via smart devices | None |
| Connecting a wireless mouse and keyboard | None |
| TVX09 Wi-Fi | Yes, built-in |
| TVX05 Micro Dimming | None |
| Ambilight | None |
| Video recording option | None |
| Picture-In-Picture | None |
| TVX11 Remote Control | Smart remote control |
| TVX13 HDMI | 3 |
| Energy consumption class | F |
| TVX10 Bluetooth | There is |
| Screen type | Flat |
| Power consumption in active mode | No information |
| TVX02 Screen size (cm) | 140 |
| Micro Dimming technology | None |
| Lighting technology | None |
| Smart TV technology | There is |
| Wi-Fi support | There is |
| High dynamic range (HDR) | HDR |
| Sound system | Stereo |
| Design | From Frame |
| TV type | QLED 4K |
| Brightness | 220 cd/m2 |
| Lighting | QLED |
| Smart TV platform | VIDAA |
| Guarantee for legal entities | 1 year |
| Mounting kit included | None |
| Width (without stand) | 1244mm |
| Height (without stand) | 722 mm |
| Depth (without stand) | 76 mm |
| Width (with stand) | 1244mm |
| Depth (with stand) | 243 mm |
| Height (with stand) | 781 mm |
| Digital optical audio output | There is |
| Digital coaxial audio output | None |