Samsung QE43Q7F4AUXXH
Product reference: 21-8806097118510
Samsung QE43Q7F4AUXXH
Samsung QE43Q7F4AUXXH
Samsung QE43Q7F4AUXXH
29269
Last product in warehouse
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 10
business days
Your message has been successfully sent!
Fill in the required fields*
Brand Samsung
Weight 10 kg.
Depth 1 m.
Width 0.2 m.
Height 0.5 m.
TVX01 Diagonāle collās 43"
TVX04 Ekrāna izšķirtspēja Ultra HD 4K (3840 x 2160)
TVX03 Atjaunošanas frekvence 50 Hz
Tūneris DVB-T / C / S2 / T2
Skaņas jauda 10 W x 2
Audio signāla digitālā izeja Nav
TVX12 USB 1 (USB 2.0)
TVX14 VESA izmērs 200 x 200 mm