- New
- 4 - 10 w.d.
-
−17%
Philips 75MLED920/12
Philips 75MLED920/12
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 10
business days
| Brand | Philips |
| Weight | 32.2 kg. |
| TVX01 Diagonal in inches | 75" |
| TVX04 Screen resolution | Ultra HD 4K (3840 x 2160) |
| TVX03 Refresh rate | 144Hz |
| Tuner | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Sound power | 10W x 4 |
| Audio signal digital output | There is |
| TVX12 USB | 2 (USB 2.0) |
| TVX14 VESA size | 300 x 300 mm |
| Dimensions with stand (WxHxD) | 1668 x 1025 x 354 |
| Weight with stand | 23.61 |
| Dimensions without stand (WxHxD) | 1668x966x66 |
| Weight without stand | 23.0 |
| TVX15 Guarantee for individuals | 2 years |
| TVX07 Operating system | Titan OS |
| Color | Black, Black |
| Voice control | It is possible to use with a Smart remote control, Yes |
| Smart Remote Control | Included |
| Control via smart devices | There is |
| Connecting a wireless mouse and keyboard | There is |
| TVX09 Wi-Fi | Yes, built-in |
| TVX05 Micro Dimming | There is |
| Ambilight | Yes, from four sides |
| Video recording option | None |
| Picture-In-Picture | None |
| Miracast technology | There is |
| TVX11 Remote Control | Smart remote control |
| TVX13 HDMI | 4 |
| Energy consumption class | F |
| TVX10 Bluetooth | There is |
| Screen type | Flat |
| Annual energy consumption | No information |
| Power consumption in active mode | No information |
| TVX02 Screen size (cm) | 189 |
| Micro Dimming technology | There is |
| Lighting technology | There is |
| Smart TV technology | There is |
| Wi-Fi support | There is |
| High dynamic range (HDR) | HDR10, HLG, Dolby Vision |
| TVX06 Image Processor | P5 Perfect Picture Engine |
| Sound system | Dolby Atmos, Digital Surround |
| TV type | QLED Mini LED 4K |
| Lighting | LED |
| Smart TV platform | Titan OS |
| Guarantee for legal entities | 1 year |
| Energy consumption (1000 hours) | 129 |
| Mounting kit included | None |
| Width (without stand) | 1668 mm |
| Height (without stand) | 966mm |
| Depth (without stand) | 66 mm |
| Width (with stand) | 1668 mm |
| Depth (with stand) | 354 mm |
| Height (with stand) | 1025mm |
| Digital optical audio output | There is |
| Digital coaxial audio output | None |