KIVI 32'' HD Smart TV Black (32H750NB)
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Display Type | LCD |
| Display Technology | TFT Active Matrix |
| Diagonal Length | 32" |
| Viewable Display Diagonal Length | 32" |
| Pitch Type | Dot Pitch |
| Pitch Width | 0.5187 mm |
| Maximum Resolution | 1366x768 |
| Maximum Video Refresh Rate @ Max. Resolution | 60 Hz |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Display Features | HD Ready Direct LED |
| TV Tuner | Yes |
| TV Tuner Quantity | 2 |
| Digital Television Standard | DVB-T2 DVB-C |
| Speaker Form Factor | Integrated |
| Audio Output Mode | Stereo |
| Output Power per Channel | 8 W |
| Output Power | 16 W |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| CI/PCMCIA | 1 |
| HDMI | 3 (HDMI (Type A)) |
| Smart TV Platform | Android |
| Power Device Type | Power Supply |
| Maximum Input Frequency | 50 Hz |
| Minimum Input Voltage | 100 V |
| Maximum Input Voltage | 240 V |
| Included Accessories | Remote Control, Quick Start Guide |
| Mounting Capability | Desktop/Wallmount |
| External Color | Black |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 100 mm |
| Pack Width (mm) | 800 mm |
| Pack Height (mm) | 500 mm |