- In stock.
Accessories set for KIVI KidsTV "Animals"
Accessories set for KIVI KidsTV "Animals"
Guarantee
36 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Accessory Name | Accessories set "Animals" |
| Parent Products | KIVI KidsTV |
| External Color | Multicolor |
| Fabrication Material | Plastic |
| Nominal Weight | 1.184 kg |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 260 mm |
| Pack Width (mm) | 220 mm |
| Pack Height (mm) | 90 mm |
| Weight | 1.35 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 1.184 kg |
| Pieces in pack | 789 |
| Package Type | Box |
| EAN Code | 5999576260022 |