-
−1%
Apple TV 4K Black, Silver 4K Ultra HD 64 GB Wi-Fi
Apple TV 4K Black, Silver 4K Ultra HD 64 GB Wi-Fi
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Processor model | A15 |
| Processor manufacturer | Apple |
| Width | 93 mm |
| Weight | 208 g |
| Height | 31 mm |
| Depth | 93 mm |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Product colour | Silver, Black |
| Frame rate | 60 fps |
| Supported video modes | 2160p |
| Remote control included | Yes |
| Image formats supported | HEIF, JPEG, GIF, TIFF |
| Audio formats supported | AC3, MP3, AIFF, HE-AAC, EAC3, AAC, FLAC, WAV, MP3 VBR |
| Video formats supported | M4V, MP4, AVC, H.264, HEVC, MPEG4 |
| Card reader integrated | No |
| Internal storage capacity | 64 GB |
| Bluetooth | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | No |
| HDMI | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |