Cama TV stand VIGO SLANT '90' 30/90/40 black/black gloss
Cama TV stand VIGO SLANT '90' 30/90/40 black/black gloss
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
10 - 15
business days
| Door material | Medium Density Fiberboard (MDF) |
| Shelves | No |
| Top material | Particle board |
| Number of doors | 1 door(s) |
| Door colour | Black |
| Door finish material | Laminate |
| Frame colour | Black |
| Frame material | Particle board |
| Style | Modern |
| Frame finish material | Laminate |
| Top finish material | Laminate |
| Drawers | No |
| Frame finish type | Matt |
| Preassembled | No |
| Additional information | Handle-free fronts, One compartment inside, It is possible to buy LED cabinet lighting., Due to the front slant, the depth of the VIGO SLANT 90 cabinet varies from 32 to 40 cm |
| Door finish type | Glossy |
| Top finish type | Matt |
| Top colour | Black |
| Vendor collection name | VIGO |
| Depth | 400 mm |
| Width | 900 mm |
| Height | 300 mm |