Cama TV Stand VIGO '180' 30/180/40 white/black gloss
Cama TV Stand VIGO '180' 30/180/40 white/black gloss
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
10 - 15
business days
| Door material | Medium Density Fiberboard (MDF) |
| Shelves | No |
| Drawers | No |
| Preassembled | No |
| Style | Modern |
| Top material | Particle board |
| Door finish type | Glossy |
| Frame finish material | Laminate |
| Top finish material | Laminate |
| Vendor collection name | VIGO |
| Door colour | Black |
| Frame colour | White |
| Number of doors | 2 door(s) |
| Top colour | White |
| Additional information | Self-assembly furniture, The photos of the sets show an example arrangement with other furniture from the collection. The remaining models are available for sale separately., It is possible to buy LED cabinet lighting. |
| Cable management | No |
| Door finish material | Laminate |
| Frame material | Particle board |
| Top finish type | Matt |
| Frame finish type | Matt |
| Height | 300 mm |
| Depth | 400 mm |
| Width | 1800 mm |
| Number of packages | 1 |