- New
Blow TV laikiklis palaiko ekranus nuo 13" iki 27" su maksimaliu svorio apribojimu iki 15 kg. Jis turi reguliuojamus atstumus nuo sienos, kurie svyruoja nuo 5,3 cm iki 28 cm, ir yra suderinamas su VESA laikikliais, kurių matmenys yra nuo 75 x 75 mm iki 100 x 100 mm.
Blow TV laikiklis palaiko ekranus nuo 13" iki 27" su maksimaliu svorio apribojimu iki 15 kg. Jis turi reguliuojamus atstumus nuo sienos, kurie svyruoja nuo 5,3 cm iki 28 cm, ir yra suderinamas su VESA laikikliais, kurių matmenys yra nuo 75 x 75 mm iki 100 x 100 mm.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
BLOW TV montavimas palaiko ekranus nuo 13" iki 27" su maksimalia svorio talpa iki 15 kg. Jis turi reguliuojamą atstumą nuo sienos, kuris svyruoja nuo 5.3 cm iki 28 cm, ir yra suderinamas su VESA tvirtinimais nuo 75 x 75 mm iki 100 x 100 mm.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | TV Montavimas |
| Prekės ženklas | Blow |
| Modelis | 10-27'' Juodas |
Specifikacijos | |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Metal |
| Atstumas iki sienos (maks) | 28 cm |
| Atstumas iki sienos (min) | 5.3 cm |
| Maksimali svorio talpa | 15 kg |
| Minimali VESA tvirtinimas | 75 x 75 mm |
| Maksimali VESA tvirtinimas | 100 x 100 mm |
| Minimali ekrano dydis | 33 cm (13") |
| Maksimali ekrano dydis | 68.6 cm (27") |
Saugaus naudojimo įspėjimas | |
| Naudokite produktą tik pagal numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir tinkamą funkcionalumą. | |