- New
- In stock
Reguliuojamas televizorių stovas, tinkantis 37-70 colių įrenginiams, palaikantis iki 35 kg svorį. Jame yra rankinis aukščio reguliavimas nuo 1240 iki 1880 mm ir kampo reguliavimas nuo -8 iki 0 laipsnių.
Reguliuojamas televizorių stovas, tinkantis 37-70 colių įrenginiams, palaikantis iki 35 kg svorį. Jame yra rankinis aukščio reguliavimas nuo 1240 iki 1880 mm ir kampo reguliavimas nuo -8 iki 0 laipsnių.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Reguliuojamas grindų stovas televizoriams, kurių dydis svyruoja nuo 37 iki 70 colių, palaikantis maksimalų svorį iki 35 kg. Savybės: rankinis aukščio reguliavimas nuo 1240 iki 1880 mm ir pasvirimo reguliavimas nuo -8° iki 0°.
Produkto Savybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Televizoriaus Stovas |
| Dizainas | Trikampis |
| Medžiaga | Plastikas, Plienas |
| Spalva | Juoda |
Specifikacijos | |
| Svoris | 5.22 kg |
| Matmenys | 620 mm (P) × 1880 mm (A) × 1030 mm (G) |
Techniniai Duomenys | |
| Aukščio Reguliavimo Diapazonas | 1240 mm - 1880 mm |
| Pasvirimo Kampo Diapazonas | -8° iki 0° |
| VESA Laikiklio Suderinamumas | 200 x 200 mm iki 600 x 400 mm |
| Maksimali Svorio Talpa | 35 kg |
| Minimali Ekrano Dydis | 37 coliai (94 cm) |
| Maksimali Ekrano Dydis | 70 colių (177.8 cm) |
Safety Warning | |
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. Įsitikinkite, kad televizorius yra tvirtai pritvirtintas, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų. | |