Antenna TV internal SDV8622/12
Antenna TV internal SDV8622/12



Antenna TV internal SDV8622/12
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | PHILIPS, Philips |
| Model | SDV8622/12 |
| Width | 22.9 cm, 230 mm. |
| Depth | 12.5 cm |
| Height | 32.8 cm, 126 mm. |
| Suitable for use | Outdoors, Indoors |
| Frequency range | 470 - 862MHz |
| Wave impedance | 75 Ω |
| Signal reception | DVB-T |
| Maximum operating range | 30 km |
| Amplification factor | 40 dB |
| Gain adjustment | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | Antenna cable length: 600 cm. Interference reduction filter prevents signal dropout. PVC and BFR free. Water resistant, can be painted to match interior. Tuner frequency: UHF / VHF / FM |
| Weight | 1.25 kg. |
| Length | 330 mm. |
| Country of manufacture | CN |