- In stock.
Antenna tv internal SDV5120/12
Antenna tv internal SDV5120/12
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | PHILIPS, Philips |
| Model | SDV 5120/12 |
| Width | 30 cm, 190 mm. |
| Depth | 6.5 cm |
| Height | 19 cm, 65 mm. |
| Suitable for use | Inside |
| Frequency range | 470 - 862MHz |
| Wave impedance | 75 Ω |
| Signal reception | DVB-T |
| Maximum operating range | 30 km |
| Amplification factor | 36 dB |
| Gain adjustment | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | Antenna cable length: 150 cm. Interference reduction filter prevents signal loss. Adjustable strength. Adjustable angle and rotation. Tuner frequency: UHF / VHF / FM |
| Weight | 1.4 kg. |
| Length | 300mm. |
| Country of manufacture | CN |