Antenna Philips SDV6227/12, 47 dB
Antenna Philips SDV6227/12, 47 dB


Antenna Philips SDV6227/12, 47 dB
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | PHILIPS, Philips |
| Model | SDV6227/12 |
| Width | 22.4 cm, 245 mm. |
| Depth | 17 cm |
| Height | 2.5 cm, 310 mm. |
| Suitable for use | Inside |
| Frequency range | 470 - 862MHz |
| Wave impedance | 75 Ω |
| Signal reception | HDTV, UHF, VHF, FM, DVB-T2, DVB-T |
| Maximum operating range | 50 km |
| Amplification factor | 47 dB |
| Gain adjustment | Yes |
| Cable length | 1.8 m |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | Modern ergonomic design |
| Weight | 0.819 kg. |
| Length | 57 mm. |
| Country of manufacture | CN |