TOOLBOXQBRICK 450X300X244MM
TOOLBOXQBRICK 450X300X244MM
TOOLBOXQBRICK 450X300X244MM
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | QBRICK, Qbrick |
| Model | System ONE Drawer 3 |
| Article | SKRQONED3CZALT002 |
| Length | 58.7 cm, 587 mm. |
| Width | 38 cm, 380 mm. |
| Height | 34 cm, 340 mm. |
| Material | Plastic |
| Color | Black color |
| With wheels | No |
| Number of sections | 3 |
| Water resistance | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 11.8 kg. |
| Country of manufacture | PL |