- New
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Keep your workspace organized with the Keter Roc Pro Gear 2.0 Small Modular Tool Organizer. The sturdy modular design allows for customizable storage, so you can easily access and organize your tools!
Features | |
|---|---|
| Handrails | Yes |
| Modular design | Yes |
| Locking joints | Yes |
| Locking | Yes |
| Sections | Yes |
| Product color | Black |
Weight and dimensions | |
| Width | 268 mm |
| Length | 348mm |
| Height | 95 mm |
| Weight | 1.2 kg |