STACK N ROLL TOOLBOXKETER-BLACK-STD EUR
STACK N ROLL TOOLBOXKETER-BLACK-STD EUR



STACK N ROLL TOOLBOXKETER-BLACK-STD EUR
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | KATHERINE, Keter |
| Model | STACK N ROLL |
| Article | 251492 |
| Length | 52.5 cm, 525 mm. |
| Width | 34.5 cm, 345 mm. |
| Height | 26 cm, 260 mm. |
| Weight | 2.34 kg, 2.34 kg. |
| Material | Plastic |
| Color | Black, Red |
| With wheels | No |
| With handle | Yes |
| Water resistance | No |
| With lock | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Country of manufacture | IL |