QBRICK SYSTEM VARIO 350
QBRICK SYSTEM VARIO 350
QBRICK SYSTEM VARIO 350
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | QBRICK, Qbrick |
| Model | COPPER 350 |
| Article | SKRQ350VCZALT002 |
| Length | 58.5 cm, 585 mm. |
| Width | 38.5 cm, 385 mm. |
| Height | 30.1 cm, 301 mm. |
| Weight | 5kg, 5kg. |
| Material | Plastic |
| Color | Black, Red |
| With wheels | No |
| With handle | Yes |
| Water resistance | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Country of manufacture | PL |