- In stock
CANTILEVER ORGANIZER 22
CANTILEVER ORGANIZER 22
CANTILEVER ORGANIZER 22
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | KATHERINE, Keter |
| Length | 57 cm, 572 mm. |
| Width | 31 cm, 307 mm. |
| Height | 17 cm, 167 mm. |
| Material | Metal, Plastic |
| Color | Black color |
| With wheels | No |
| With handle | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Weight | 3.5 kg. |
| Country of manufacture | PL |