Toaster Zwilling Enfinigy,large with grate Silber 53009-000-0
Toaster Zwilling Enfinigy,large with grate Silber 53009-000-0




Toaster Zwilling Enfinigy,large with grate Silber 53009-000-0
Guarantee
60 month
Delivery from Lithuania in
3 - 7
business days
| Number of slices | 4 slice(s) |
| Weight | 3 kg |
| Height | 207 mm |
| Removable crumb tray | Yes |
| Cable length | 1 m |
| Product colour | Silver |
| Auto power off | Yes |
| Width | 166 mm |
| Defrost function | Yes |
| Control type | Level |
| Number of browning levels | 7 |
| Long slot | Yes |
| Package length | 42.5 cm |
| Stop/cancel button | Yes |
| Power | 1800 W |