Toaster/waffle maker/grill MPM MOP-43M
Toaster/waffle maker/grill MPM MOP-43M


Toaster/waffle maker/grill MPM MOP-43M
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Non-stick coating | Yes |
| Automatic temperature control | Yes |
| Product colour | Black |
| Number of sandwiches | 4 |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 1000 W |
| Indication light | Yes |