- In stock.
Toaster Smeg TSF01PBEU, black
Toaster Smeg TSF01PBEU, black
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | SMEG, Smeg |
| Product type | Toasters |
| Model | TSF01PBEU |
| Length | 195 mm, 224 mm. |
| Width | 310mm, 366 mm. |
| Height | 198 mm, 248 mm. |
| Weight | 2.45 kg, 3.5 kg. |
| Power | 950W |
| Color | Black color |
| Material | Metal |
| Number of slices | 2 |
| Automatic shutdown | Yes |
| Adjustable browning level | Yes |
| Number of toasting levels | 6 |
| Defrost function | Yes |
| Cable length | 1 year |
| Removable crumb tray | Yes |
| With audible signal | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | Dimensions: 310 x 198 x 195 mm. Weight: 2.45 kg. Cable length: 1 m. Hole size: 110 x 147 x 36 mm |
| Country of manufacture | CN |