Toaster Ravanson OP-7010B
Toaster Ravanson OP-7010B







Toaster Ravanson OP-7010B
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | White |
| Easy to clean | Yes |
| Housing material | Stainless steel, Plastic |
| Indication light | Yes |
| Number of sandwiches | 4 |
| Storage position | Horizontal/Vertical |
| Non-slip feet | Yes |
| Handle with lock | Yes |
| Non-stick coated plates | Yes |
| Non-stick coating | Yes |
| Toast making | Yes |
| Power | 750 W |
| Depth | 235 mm |
| Package weight | 1.21 kg |
| Height | 80 mm |
| Weight | 4.5 kg, 1.13 kg |
| Package depth | 260 mm |
| Package width | 256 mm |
| Width | 240 mm |
| Package height | 108 mm |