-
−2%
Toaster ELECTROLUX E7T1-6BP
Toaster ELECTROLUX E7T1-6BP


Toaster ELECTROLUX E7T1-6BP
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
22 - 24
business days
| Gamintojas | Electrolux |
| Montavimo tipas | Free standing |
| Galingumas | 980 W |
| Spalva | Black |
| Padėklas trupiniams | Yra |
| Apskrudinimo reguliavimas | Yra |
| Atšildimo funkcija | Yra |
| Aukštis | 31.4 cm |
| Plotis | 18.3 cm |
| Gylis | 20.5 cm |