Toaster ELECTROLUX E3T1-3ST
Toaster ELECTROLUX E3T1-3ST



Toaster ELECTROLUX E3T1-3ST
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Gamintojas | Electrolux |
| Montavimo tipas | Free standing |
| Galingumas | 800 W |
| Spalva | Stainless steel |
| Padėklas trupiniams | Yra |
| Apskrudinimo reguliavimas | Yra |
| Atšildimo funkcija | Yra |
| Aukštis | 26.5 cm |
| Plotis | 16.5 cm |
| Gylis | 19.5 cm |