TITANUM TKT006W sandwich maker 1000 W White
TITANUM TKT006W sandwich maker 1000 W White




TITANUM TKT006W sandwich maker 1000 W White
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Non-slip feet | Yes |
| Indication light | Yes |
| Lockable lid | Yes |
| Vertical storage | Yes |
| Overheat protection | Yes |
| Cool wall housing | Yes |
| Non-stick coating | Yes |
| Thermostat | Yes |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Safety thermostat | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Number of sandwiches | 2 |
| Handle with lock | Yes |
| Product colour | White |
| AC input frequency | 50 / 60 Hz |
| Power | 1000 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |