MPM MOP-48M - sandwich toaster
MPM MOP-48M - sandwich toaster



MPM MOP-48M - sandwich toaster
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Automatic temperature control | Yes |
| Indication light | Yes |
| Non-stick coating | Yes |
| Handle with lock | Yes |
| Product colour | Black |
| Cable length | 0.67 m |
| Power supply voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50 / 60 Hz |
| Power | 750 W |
| Sandwich making | Yes |