Esperanza EKT010W sandwich maker 1000 W White
Esperanza EKT010W sandwich maker 1000 W White








Esperanza EKT010W sandwich maker 1000 W White
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| LED indicators | Activity, Progress |
| On/off switch | Yes |
| Indication light | Yes |
| Waffle making | No |
| Number of sandwiches | 4 |
| Grilling | No |
| Vertical storage | Yes |
| Product colour | White |
| Non-stick coating | Yes |
| Power | 1000 W |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Height | 73 mm |
| Depth | 223 mm |
| Width | 225 mm |