-
−1%
Esperanza EKT009 Sandwich toaster 1000W Black
Esperanza EKT009 Sandwich toaster 1000W Black




Esperanza EKT009 Sandwich toaster 1000W Black
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Non-stick coating | Yes |
| Handle with lock | Yes |
| Non-slip feet | Yes |
| Removable plate(s) | No |
| Product colour | Black |
| Power | 1000 W |
| Weight | 1.2 kg |
| Depth | 231 mm |
| Width | 231 mm |
| Height | 75 mm |
| Grilling | No |
| Waffle making | No |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |