Esperanza EKT006K sandwich maker 700 W Black
Esperanza EKT006K sandwich maker 700 W Black




Esperanza EKT006K sandwich maker 700 W Black
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Handle with lock | Yes |
| Non-slip feet | Yes |
| Removable plate(s) | Yes |
| Vertical storage | Yes |
| Non-stick coated plates | Yes |
| Cool wall housing | Yes |
| Non-stick coating | Yes |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| LED indicators | Heating, Power |
| Easy to clean | Yes |
| Product colour | Black |
| Power | 700 W |
| AC input frequency | 50 / 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Grilling | Yes |
| Waffle making | Yes |
| Grill plate included | Yes |
| Waffle plate included | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Indication light | Yes |