Esperanza EKT005 sandwich maker 700 W Black, Gray
Esperanza EKT005 sandwich maker 700 W Black, Gray



Esperanza EKT005 sandwich maker 700 W Black, Gray
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Removable plate(s) | Yes |
| Non-slip feet | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Number of sandwiches | 2 |
| LED indicators | Yes |
| Vertical storage | Yes |
| Non-stick coating | Yes |
| Ready indicator | Yes |
| Product colour | Black, Grey |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 700 W |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |