-
−1%
Esperanza EKT001 Caprese 2 slice(s) 600 W White
Esperanza EKT001 Caprese 2 slice(s) 600 W White
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Cool wall housing | Yes |
| Number of slices | 2 slice(s) |
| Non-slip feet | Yes |
| Product colour | White |
| Number of slots | 2 |
| Long slot | No |
| Auto pop-up mechanism | Yes |
| Control type | Knob |
| Cord storage | Yes |
| Number of browning levels | 7 |
| Defrost function | Yes |
| Stop/cancel button | Yes |
| Power | 600 W |
| AC input voltage | 220-240 V |
| AC input frequency | 50 Hz |